Gotowa
strona internetowa

za 19zł brutto*

*dopiero po 3 miesiącach abonament 49zł/miesięcznie
dzięki opłacie abonamentowej masz zapewniony hosting i przedłużenie domeny!


 

 

Dlaczego jest
aż tak tanio? 

To proste! Chcemy poszerzać grono klientów i zarabiać na dodatkowych usługach (takich jak SEO lub promocja stron klientów na naszych prywatnych grupach na facebooku). Natomiast stronki robimy zupełnie po kosztach 🙂

Pierwsza wersja strony kosztuje tylko 19zł brutto. Innymi słowy, naprawdę otrzymujesz działającą ładną i starannie przygotowaną stronę za jedyne 19zł. 

Jeśli strona spełnia Twoje oczekiwania to super. Jeśli nie spełnia to tracisz tylko 19zł brutto. To praktycznie „nic” bo mniej więcej tyle samo kosztuje zakup samej domeny

Dopiero po zaakceptowaniu pierwszej wersji. Gdy będziesz chciał wprowadzić zmiany na stronie to wtedy rozliczamy to zgodnie ze stawką 150zł/h. Jeśli jednak potrzebujesz tylko prostej strony wizytówki to w takim wypadku nie zapłacisz nic więcej i stronka działała za jedyne 19zł. 

Dopiero po 3 miesiącach gdy w pełni upewnisz się, że strona spełnia Twoje oczekiwania pobieramy opłatę za utrzymanie strony w wysokości 49zł/miesięcznie.  

Zobacz nasze dodatkowe usługi

SEO i pozyskiwanie ruchu organicznego

 

Oferujemy audyt SEO, dzięki któremu Twoja strona będzie dostosowana pod wymogi wyszukiwarek internetowych.  Sprawimy, że strona się zaindeksuje w Google. Potem możemy popracować nad podniesieniem pozycji w rankingach dzięki wykorzystaniu conentu oraz link buildingu! 

Usługa jest wyceniana indywidualnie zgodnie ze stawką 150zł netto/h.

 

Reklama na prywatnych grupach na Facebooku

Posiadamy ponad 200 własnych grup na facebooku, dzięki którym docieramy do grona 2 milionów odbiorców.

Dostęp do wybranej grupy na FB za 250zł/miesięcznie. 
Lub możliwość umieszczenia 10 postów reklamowych za 250zł netto. 

Copywriitng

 

Content is king! Niemal każda strona potrzebuje contentu żeby osiągnąć sukces!

Możemy pomóc  w napisaniu niebanalnej treści, która przyciągnie uwagę odbiorców. Dodatkowo chętnie poprowadzimy Twojego bloga, przygotujemy treści na podstrony a nawet zorganizujemy treść na media społecznościowe. 

Cena za copywriting to 40zł netto/1000zzs.

 

Portoflio

Kontakt

Porozmawiajmy…

Telefon: 666 133 230 

kontakt@reklamujemy24.pl